Wellness
Masaże
Polecamy usługi naszego gabinetu masażu. Poniżej znajdą Państwo naszą ofertę wraz z cennikiem. Masaż pływa korzystnie na cały organizm. Przyśpiesza krążenie krwi, przeciwdziała zakrzepom, zwiększa tempo przemiany materii, wspomaga dotlenienie tkanek.
Klasyczny
80 zł
Masaż polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia.
Aromterapeutyczny
100 zł
Olejki eteryczne stosowane w masażu aromaterapeutycznym. Podczas zabiegu aromaterapii masażysta wykona masaż relaksacyjny.
Kamieniami
120 zł
Relaksujący i przyjemny masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych doskonale odpręża, wycisza, regeneruje, likwiduje stres.
Tajski Stóp
80 zł
Relaksacyjna technika masażu, która poprawia samopoczucie poprzez delikatne uciski i manipulacje punktami na stopach, które wpływają na całe ciało.
Wellness
Peeling Ciała
Peeling usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka oraz pobudza skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona.
Miodowy
dostępny w pakiecie
poprawia krążenie i dotlenia skórę. Miód znakomicie nawilża, a w połączeniu z solą morską, która posiada dużo mikroelementów powodują, że cera staje się bardziej promienna.
Kawowy
dostępny w pakiecie
powoduje dotlenienie komórek. Pobudzając metabolizm znacznie zmniejsza widoczność obrzęków celullitowych. Skóra staje się bardziej jędrna i gładka.
Czekoloadowy
dostępny w pakiecie
czekolada, dzięki wysokiej zawartości masła kakaowego, posiada zdolność zmiękczania skóry. Wykazuje działanie odmładzające i odświeżające.
Owocowy
dostępny w pakiecie
pobudza mikro-cyrkulację, jest doskonały na różnego rodzaju plamy i przebarwienia na twarzy. Przywraca skórze blask i świeży wygląd.
©  Corum Karpacz
Przedsiębiorca uzyskał 
subwencję finansową 
w ramach programu rządowego
"Tarcza Finansowa 2.0
Polskiego Funduszu Rozwoju
dla Mikro, Małych i Średnich Firm"
udzieloną przez PFR SA.